28 sierpnia 2018

Ślub Kasi i Pawła w Konarach

Pomysł na tropikalne wesele był decyzją spontaniczną. Pierwotna koncepcja wyglądała bowiem zupełnie inaczej. W ostatnim momencie, z chwilą wyboru zaproszeń wszystko stanęło na głowie. Nie zostało nic poza kolorystyką i ogólnymi założeniami (i dobrze!). Pojawiły się nowe pomysły, nowa energia i … złoto! To była dobra zmiana, bo styl tropikalny najbardziej pasował do charakteru Młodych i najlepiej odzwierciedlał temperaturę Ich uczuć. Piękni na zewnątrz i wewnątrz, autentyczni, skromni, po prostu dobrzy ludzie. Wszystko zagrało: energia, światło, goście i pogoda.
12 lutego 2018

Zimowe wesele Karoliny i Marcina

Realizacja, którą mam Wam do pokazania jest dla mnie wyjątkowa z wielu powodów. Jednym z podstawowych jest fakt, że było to wesele mojej siostry. Wszystko wydarzyło się w bardzo zimny, grudniowy dzień w malowniczym zakątku Ziemi Kłodzkiej.
15 września 2020

CO SPRAWIA, ŻE MIEJSCE NA ŚLUB JEST IDEALNE

Wybór sali weselnej to najtrudniejszy i najbardziej złożony element całej organizacji ślubu. Choć najciekawsze obiekty często trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem to nie podejmujcie pochopnych decyzji. Moim zdaniem planowanie ślubu nie rozpoczyna się od ustalenia konkretnej lokalizacji tylko od ustalenia pomysłu na tę właśnie lokalizacje.
20 lipca 2020

CO KOORDYNATORKA DNIA ŚLUBU ZROBI ZA CIEBIE

Prawdopodobnie do tej pory udało Ci się wszystko zorganizować samodzielnie albo z drobną pomocą świadkowej. Znalazłaś salę, fotografa, zadbałaś o muzykę, menu i dekoracje- jednym słowem podjęłaś już najważniejsze decyzje i podpisałaś niezbędne umowy. Teraz, kiedy wszystko zdaje się być gotowe, przydałoby się to jakoś uporządkować. Potrzebujesz kogoś, kto nada wszystkiemu kierunek, wyznaczy priorytety, zadba o logistyczną całość i doradzi w problematycznych kwestiach. Kogoś, komu będziesz w stanie zaufać i powierzyć pełną kontrolę. Jeżeli to wszystko brzmi znajomo, jeśli tak […]
26 lutego 2020

STRATEGIA DEKORACJI SALI WESELNEJ

Przystępując do dekoracji sali weselnej w zasadzie trzeba zrobić dwie rzeczy:  po pierwsze- zamaskować bądź odwrócić uwagę od tych obszarów na sali, które są mało estetyczne albo nie pasują do ogólnej wizji wystroju a po drugie- udekorować te miejsca, które skupiają największą uwagę gości.
6 stycznia 2020

SUKNIA ŚLUBNA Z SALONU- wszystko co powinnaś wiedzieć

W większości salonów znajdziecie gotowe suknie ślubne od producentów. Są to zarówno marki polskie jak i zagraniczne, głównie ukraińskie, australijskie, francuskie i hiszpańskie. Asortyment salonu zależy głównie od profilu Klientek do których kierowana jest oferta. Większość salonów posiada jednocześnie modele od polskich i zagranicznych producentów, żeby kolekcje były zróżnicowane cenowo.
4 maja 2019

MANAGER SALI A KONSULTANTKA ŚLUBNA

Istnieje przekonanie, że jeśli obiekt weselny posiada managera lokalu to konsultantka ślubna jest niepotrzebna. Prawda jest taka, że zakres obowiązków konsultantki ślubnej jest znacznie większy.
17 września 2018

GDZIE I JAK SZUKAĆ PODWYKONAWCÓW?

Jedną z największych trudności podczas przygotowywania wesela (no może poza trzymaniem się budżetu 😉 ) jest znalezienie właściwych podwykonawców. Współpraca z odpowiednimi usługodawcami ma kluczowy wpływ na powodzenie i przebieg całej Waszej uroczystości.
18 kwietnia 2018

11 POMYSŁÓW NA SAMOOBSŁUGOWY DRINK BAR

Drink bar na weselu to absolutny hit, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Mimo to wynajęcie profesjonalnego barmana to spory koszt na który nie każda Para może sobie pozwolić, dlatego dobrym pomysłem będzie zorganizowanie samoobsługowego bufetu z alkoholami.
8 marca 2018

JAK SIĘ ROBI WESELE Z WEDDING PLANNEREM?

Jesteście ciekawe jak w praktyce wygląda współpraca z konsultantem ślubnym? W czym może Wam pomóc i czym dokładnie się zajmuje? Dzisiaj postaram się wam wyjaśnić o co w tym wszystkim chodzi.