O MNIE

Z wykształcenia jestem absolwentką architektury krajobrazu, z powołania certyfikowaną konsultantką ślubną. Osobą, która nie boi się marzyć ale też nie boi się ciężkiej pracy. Pasjonatką tematyki ślubnej i uważną obserwatorką. Wciąż coś poprawiam, udoskonalam i nigdy nie mam dość.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Do branży ślubnej wdarłam się trochę "od kuchni" ale na pewno nie była to droga na skróty. Moja ścieżka edukacji do tego zawodu rozpoczęła się wiele lat temu, kiedy to podjęłam pracę w szeroko pojmowanej gastronomii. Pracowałam w różnych miejscach, z różnymi ludźmi i dla różnych firm. Koordynowałam przyjęcia o charakterze prywatnym i służbowym. Czasami były to małe, kameralne wydarzenia, czasami wielkie targi przy udziale tysięcy ludzi. W branży eventowej czułam się jak ryba w wodzie ale ciągle szukałam sposobu, żeby wyrazić swoją kreatywność. Kiedy rozpoczęłam współpracę z polskim producentem sukien ślubnych utwierdziłam się w przekonaniu, że chcę być częścią tego ślubnego świata, który absolutnie kocham. Zawsze chciałam mieć coś swojego i pracować na własny rachunek. Ukończyłam kurs na konsultantkę ślubną i stawiłam czoła swoim marzeniom- mam własną firmę ślubną.

DLACZEGO JA

Powierzając mi organizację Waszego ślubu zyskujecie przede wszystkim poczucie komfortu, że jesteście "w dobrych rękach". Mam otwartą głowę na różne pomysły, koncepcje i zestawienia, nie zamykam się w żadnej stylistyce. Moją największą inspiracją jesteście Wy, Wasze upodobania, potrzeby i wyznawane wartości. Chętnie dowiem się co jest dla Was ważne, co Was motywuje, rozśmiesza, co powoduje że w ogóle rano wstajecie z łóżka. Wierzę, że w tym zawodzie umiejętność słuchania i budowania relacji jest tak samo ważna jak umiejętność koordynowania prac i zarządzania finansami.

Ślub to ogromny kapitał emocjonalny na przyszłość, jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego możliwość współpracy z Wami będzie dla mnie dużym wyróżnieniem.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej bądź zadać mi pytanie- napiszcie do mnie albo spotkajmy się przy kawie :)